Minimālās piepūles likums
𝐏𝐢𝐞𝐧̧𝐞𝐦𝐢𝐞𝐭 𝐬𝐚𝐯𝐮𝐬 𝐢𝐳𝐚𝐢𝐜𝐢𝐧𝐚̄𝐣𝐮𝐦𝐮𝐬!
Visums parādīs, kur nepieciešams paplašināties caur grūtībām. Mēģiniet pieņemt šos izaicinājumus ar mierīgu prātu, saprotot, ka tie ved uz izaugsmi. Tā vietā, lai pretotos, pieņemiet tos kā dzīves dabisko daļu.
𝐃𝐨𝐦𝐚̄𝐣𝐢𝐞𝐭 : "𝐒̌𝐢𝐬 𝐛𝐫𝐢̄𝐝𝐢𝐬 𝐢𝐫 𝐭𝐚̄𝐝𝐬, 𝐤𝐚̄𝐝𝐚𝐦 𝐭𝐚𝐦 𝐣𝐚̄𝐛𝐮̄𝐭."
𝐔𝐳𝐧̧𝐞𝐦𝐢𝐞𝐭𝐢𝐞𝐬 𝐩𝐢𝐥𝐧𝐮 𝐚𝐭𝐛𝐢𝐥𝐝𝐢̄𝐛𝐮 𝐩𝐚𝐫 𝐬𝐚𝐯𝐮 𝐝𝐳𝐢̄𝐯𝐢 𝐮𝐧 𝐚𝐩𝐬𝐭𝐚̄𝐤𝐥̧𝐢𝐞𝐦!
Tas nenozīmē vainot sevi vai citus, bet gan saprast, ka viss, kas notiek, ir iespēja mācīties un augt.
𝐃𝐨𝐦𝐚̄𝐣𝐢𝐞𝐭 : "𝐊𝐨 𝐞𝐬 𝐯𝐚𝐫𝐮 𝐝𝐚𝐫𝐢̄𝐭 𝐚𝐫 𝐭𝐨, 𝐤𝐚𝐬 𝐦𝐚𝐧 𝐢𝐫, 𝐥𝐚𝐢 𝐫𝐚𝐝𝐢̄𝐭𝐮 𝐩𝐨𝐳𝐢𝐭𝐢̄𝐯𝐮 𝐢𝐳𝐧𝐚̄𝐤𝐮𝐦𝐮?"
𝐀𝐭𝐦𝐞𝐭𝐢𝐞𝐭 𝐯𝐚𝐣𝐚𝐝𝐳𝐢̄𝐛𝐮 𝐚𝐢𝐳𝐬𝐭𝐚̄𝐯𝐞̄𝐭𝐢𝐞𝐬 𝐯𝐚𝐢 𝐩𝐢𝐞𝐫𝐚̄𝐝𝐢̄𝐭 𝐬𝐚𝐯𝐮 𝐭𝐚𝐢𝐬𝐧𝐢̄𝐛𝐮!
Ļaujiet cilvēkiem un situācijām būt tādiem, kādi tie ir.
𝐃𝐨𝐦𝐚̄𝐣𝐢𝐞𝐭: : "𝐊𝐚𝐝 𝐞𝐬 𝐩𝐚̄𝐫𝐬𝐭𝐚̄𝐣𝐮 𝐜𝐢̄𝐧𝐢̄𝐭𝐢𝐞𝐬 𝐚𝐫 𝐥𝐢𝐞𝐭𝐚̄𝐦, 𝐭𝐚̄𝐬 𝐯𝐚𝐫 𝐚𝐭𝐫𝐢𝐬𝐢𝐧𝐚̄𝐭𝐢𝐞𝐬 𝐩𝐚𝐬̌𝐚𝐬 𝐧𝐨 𝐬𝐞𝐯𝐢𝐬."
𝐋̧𝐚𝐮𝐣𝐢𝐞𝐭𝐢𝐞𝐬 𝐝𝐚𝐛𝐢𝐬𝐤𝐚𝐣𝐚𝐦 𝐫𝐢𝐭𝐦𝐚𝐦!
Tā vietā, lai piespiestu lietas notikt, koncentrējies uz darbībām, kas plūst viegli. Ieklausieties savā intuīcijā un dariet to, kas plūst pareizi un dabiski. Mēģiniet darboties ar skaidrību un vienkāršību, izvēloties tikai tās darbības, kas šķiet īstas un nozīmīgas.
𝐏𝐫𝐚𝐤𝐭𝐢𝐳𝐞̄𝐣𝐢𝐞𝐭 𝐚𝐭𝐬𝐥𝐚̄𝐛𝐮𝐦𝐮!
Regulāri apzinies savas darbības un pajautājiet sev – vai es šobrīd cenšos pārāk daudz? Vai arī es varu darīt mazāk, sasniedzot vairāk? Jūs spējat panākt vairāk, darot mazāk, ja neizšķiežat savu enerģiju cīņai un spriedzei!
𝐒𝐚𝐬𝐤𝐚𝐭𝐢𝐞𝐭 𝐥𝐢̄𝐝𝐳𝐢̄𝐛𝐮 𝐚𝐫 𝐮̄𝐝𝐞𝐧𝐢!
Ūdens plūst, nekad necīnās pret šķēršļiem, bet tos apiet ar minimālu piepūli. Atceries šo dabas principu un piemērojiet to savām darbībām.
Kad Shani (Saturns) atkal kļūst direkts, tas nes sev līdzi stabilu un strukturētu enerģiju, kas palīdz koncentrēties uz ilgtermiņa mērķiem un praktiskām lietām. Tas ir brīdis, kad iepriekš aizkavētās vai bloķētās lietas var sākt virzīties uz priekšu.
𝐀𝐭𝐜𝐞𝐫𝐢𝐞𝐭𝐢𝐞𝐬, 𝐤𝐚 𝐣𝐞𝐛𝐤𝐮𝐫𝐬̌ 𝐢𝐳𝐚𝐢𝐜𝐢𝐧𝐚̄𝐣𝐮𝐦𝐬 𝐢𝐫 𝐦𝐚𝐬𝐤𝐞̄𝐣𝐮𝐬𝐢𝐞𝐬 𝐢𝐞𝐬𝐩𝐞̄𝐣𝐚!
𝐌𝐚𝐧𝐭𝐫𝐚 - 𝐎𝐦 𝐃𝐚𝐤𝐬𝐡𝐚𝐦 𝐍𝐚𝐦𝐚𝐡 –
𝐀𝐫 𝐦𝐢𝐧𝐢𝐦𝐚̄𝐥𝐮 𝐩𝐢𝐞𝐩𝐮̄𝐥𝐢 𝐦𝐚𝐧𝐚𝐬 𝐝𝐚𝐫𝐛𝐢̄𝐛𝐚𝐬 𝐬𝐧𝐢𝐞𝐝𝐳 𝐦𝐚𝐤𝐬𝐢𝐦𝐚̄𝐥𝐮 𝐥𝐚𝐛𝐮𝐦𝐮!
Sapņi un to analīze
Ziemeļblāzma- dziļāka saikne ar kosmisko apziņu
Mākslas terapija emociju sakārtošanai.
Fotogrāfiju enerģija un to ietekme uz cilvēku dzīvi.
Katra fotogrāfija nes tajā attēlotās vietas un cilvēku enerģiju. Persona, kas uzņem savu fotoattēlu, fotoattēlā atstāj daļu savas personīgās enerģijas. Un šī enerģija fotogrāfijā ne tikai saglabājas nemainīga, bet mainās ar tādu pašu precizitāti kā pašam cilvēkam dzīvē.
Vai ekstrasenss var no fotogrāfijas nolasīt informāciju par mums un nodarīt cilvēkam kaitējumu? Par laimi vai, diemžēl, jā. Jo cilvēks ar savām spējām var pieslēgties enerģētiskajam laukam caur fotogrāfiju. Jo tajā ir mūsu enerģētiskā lauka nospiedums, un tas ir unikāls katram cilvēkam, tāpat kā pirkstu nospiedumi.
Neatkarīgi no tā, cik veca ir fotogrāfija, ja cilvēks ir dzīvs, tad jebkura viņa fotogrāfija atspoguļo viņa šodienas enerģiju. Tāpēc ir ārkārtīgi nevēlami fotografēt jaundzimušu bērnu, kas jaunāks par 7 mēnešiem. Tas ir saistīts ar faktu, ka mazulis šajā periodā joprojām maz kontrolē savu vitalitāti. Tas ir neaizsargāts pret biežām enerģijas izmaiņām savā telpā. Jūs, iespējams, pamanījāt, ka pēc viesu ierašanās mājās, bērni paliek kaprīzi. Cilvēki, šķiet, bija labi, viņi negribēja ļaunu, bet bērns jutās neomulīgi. Enerģijas pavājināšanās, ko var sniegt fotogrāfija, var negatīvi ietekmēt viņa turpmāko dzīvi divpadsmit vai divdesmit piecu gadu vecumā.
Nopietnas sekas var nesekot, ja bērnam vai vecākiem ir spēcīga enerģija, bet, paņemot no viņa enerģijas pilienu izšķirošajā dzīves periodā pēc piedzimšanas, var tikai nojaust, kur viņa dzīvē tas pēc tam tā samazināsies - veselībā, realizācijā , raksturā, personīgajā dzīvē. Tāpēc, senāk mēdza jaundzimušos slēpt pat no tuviniekiem, lai neviens neskatītos, vēl jo mazāk fotografētu. Runa nav par ļaunu aci, bet gan par enerģijas noņemšanu.
No pazuduša cilvēka atrašanas viedokļa tas ir noderīgi. Ja cilvēks ir pozitīvās vibrācijās un aizsardzībā, tad viņa enerģijai ir diezgan grūti izlauzties cauri. Šobrīd pasaule ir pārpildīta ar fotogrāfijām sociālajos tīklos, kad cilvēki bez domāšanas publicē sevi.
Indijā, ja dodaties pie melnās maģijas praktizētāja, viņš prasīs fotogrāfiju, jo fotogrāfijā ir noteikta struktūra. Ja saprot cilvēka tēla uzbūvi, vari izveidot citu struktūru – tādu, kas viņam nāks par labu, vai tādu, kas viņu kaut kādā veidā iznīcinās. Tāpēc tajās kultūrās, kur ir tāda izpratne, cilvēki nevēlas tikt fotografēti.
Katrai fotogrāfijai ir sava struktūra. Piemēram, var pamēģināt paņemt kāda svēta cilvēka fotoattēlu, varbūt pat no grāmatas vāka, turēt virs tā Rudrakšu un skatīties, kā tā uzvedas. Tad paņemt kāda sērijveida slepkavas bildi. Tur Rudrakša uzvedīsies pavisam savādāk.
Kā tiek nolasīta informācija no fotogrāfijas? Ja fotogrāfija ir uzņemta katastrofas vai bēdu vietā, uz to ir tik grūti skatīties, tā nes informāciju par zemām vibrācijām. Taču vienmēr ir viegli skatīties uz pozitīvām fotogrāfijām, dabu, dzīvniekiem, dzīvespriecīgiem cilvēkiem.
Cilvēki, kas šo izprot (arī dzīvnieki) nevēlas, lai viņu attēli būtu pieejami daudziem, jo tie nevēlas būt neaizsargāti. Cilvēki,kas šo izprot, nevēlas nevēlētos savu fotogrāfiju ruēt sava ienaidnieka mājā, jo viņi nezina, kā tā var tikt izmantota.
Katra fotoattēla enerģija, kas glabājas vienā kastītē ar daudziem citiem fotoattēliem, mijiedarbojas ar tiem. Šāda mijiedarbība ne vienmēr ir harmoniska. Labākais variants fotogrāfijām ir albums ar kartona vai papīra loksni starp fotogrāfijām. Tas ir īpaši svarīgi, ja vienā albumā ir dzīvu un mirušu cilvēku fotogrāfijas. Albumus vislabāk glabāt īpašā futrālī vai slēgtā skapī atsevišķi no citiem priekšmetiem.
Fotogrāfijas, kuras fotogrāfs uzņēmis kāzās, nevajadzētu izplatīt pat labākajiem draugiem. Tie ir jāglabā ģimenē un, atkal, vislabāk atsevišķā albumā. Fotogrāfijā iemūžinātos laimīgos dzīves mirkļus var iekarināt skaistā rāmī istabā, kurā dzīvojat. Šādas fotogrāfijas katru dienu piepildīs jūs ar prieka un optimisma enerģiju.
Karinot fotoattēlus vai gleznas pie sienas, vienmēr ieklausieties savā iekšējā balsī. Ja īsti nepatīk, tad labāk iztikt bez tās. Izvairieties no fotogrāfijām vai gleznām, kas samazina telpas enerģiju un līdz ar to arī jūsu personīgo enerģiju. Negatīvo enerģiju nes tumši blīva meža attēli, nokaltuši un sausi ziedi.
Neizvietojiet savā istabā fotogrāfijas un attēlus ar iznīcinošiem motīviem, karu, reliģiskus rituaļus ar jums nezināmu nozīmi. Tuksnešu, purvu, raudošu un vientuļu cilvēku fotogrāfijas nenesīs labu enerģiju.
Viss šajā pasaulē ir enerģija. Un mums jāsadarbijas ar to.
Indijā dažos tempļos fotografēt nav atļauts. Viens no iemesliem ir tas, ka dievības tiek svētītas noteiktā veidā. Piemēram, ir 2 dažādi dievišķās sievišķības aspekti: Kali un Gauri. Kali nevēlas, lai viņas fotogrāfija tiktu uzņemta, jo ir pielikts daudz pūļu, lai viņa izstarotu tumsas spēku. Tumsu nevajadzētu uztvert Rietumu kontekstā - kā kaut ko ļaunu vai kā kādu spēku, kas vēlas jums kaitēt. Tumsa ir Radīšanas pamats. Ja naktī skatāties debesīs, zvaigznes var piesaistīt jūsu uzmanību, taču vissvarīgākā lieta naksnīgajās debesīs ir tumsa. Radīšana parādījās no šīs tumsas.
Šobrīd fotogrāfija ir daļa no mūsu dzīves, daļa no mūsu atmiņām un prieka. Vai ir vērts tās ievietot sociālajos tīklos? Tā ir katra paša izvēle. Ja apkārt nav skaudīgu cilvēku un tādu, kas var kaitēt, var tās publicēt, tomēr, ja to darāt, labāk būt uzmanīgiem.
Esot pozitīvās vibrācijās varam pasargāt sevi no negaidītas nelabvēlīgas ietekmes.
Avoti: .https://dzen.ru/
Intuīcija- kā to attīstīt?
IETEIKUMI, KĀ ATTĪSTĪT INTUĪCIJU
Iemācīties ieklausīties savā iekšējā balsī. Intuīcija ļoti bieži runā caur fizisko ķermeni. Vai esat pamanījuši, ka pirms jebkāda lēmuma pieņemšanas jutiet dīvainu siltumu vai tirpšanu pirkstu spilventiņos, sāk dunēt galva, džinkstēt ausīs, uz pleciem pēkšņi uzgulstas smagums, kļūst nelaba dūša, ir jūtami gremošanas procesi. Tās visas ir intuīcijas zīmes. Jo ciešākā kontaktā esam ar iekšējo pasauli un labāk izjūtam un pazīstam savu ķermeni, jo nekļūdīgāk spējam šīs zīmes nolasīt. Katram šie signāli var izpausties citādi. Var mēģināt to praktizēt. Uzdodiet sev vienkāršu jautājumu un gaidiet intuīcijas balsi, iedomājieties kādu nepatīkamu notikumu no dzīves vai nepatīkamu cilvēku, gaidiet ķermeniskas sajūtas. Trenējies, izdarīt pieņēmumus un prognozes. Tomēr, nemēģiniet prognozēt globālas lietas. Iedomājieties, ko jūsu kolēģis uzvilks, piemēram, rīt. Nepaskatoties pulkstenī, mēģiniet pateikt, cik ir pulkstenis, neskatoties uz cenu zīmēm veikalā, mēģiniet noteikt cenu. Tomēr, neuztveriet šos vingrinājumus pārāk nopietni. To uzdevums ir atbrīvot intuīciju no loģikas filtra. Laika gaitā pamanīsiet, ka prognozes sāk piepildīties arvien biežāk.
Publikācija žurnālā "Neredzamais spēks"
EKADASHI
EKADAŠI - GAVĒNIS SAISTĪBĀ AR VĒDĀM
EKADASHI DATUMI 2023. GADĀ
2. janvāris, 18. janvāris
1. februāris, 16. februāris
2. marts, 18. marts
1. aprīlis, 16. aprīlis
1. maijs, 15. maijs, 31. maijs
14. jūnijs, 29. jūnijs
13. jūlijs, 29. jūlijs
11. augusts, 27. augusts
10. septembris, 25. septembris
10. oktobris, 25. oktobris
8. novembris, 23. novembris
8. decembris, 22. decembris
Saskaņā ar Vēdu zināšānām, fiziskajai un psihiskajai veselībai nav nepieciešama liela ēdienu daudzveidība, vairāk nozīmes ir tam, cik daudz ēdienā ir labestības (satviskuma) gunas. Ēdienam ne tikai jāuztur un jāstiprina fiziskā veselība, bet arī jāveicina apziņas celšana augstākā, garīgā līmenī.
Visbiežāk cilvēki vēlas notievēt, iegūt labu figūru, tā ir badošanās kaislību gunā un neko labu nedod. Ja cilvēks badojas ilgāk par divām dienām un neveic garīgo praksi, tad tas novārdzina smalko ķermeni- vājinās raksturs un psihiskie spēki, cilvēks kļūst aizkaitināmāks, neiecietīgāks. Dusmas, neiecietība un aizvainojums rada imunitātes problēmas. Badošanās ar mērķi attīrīt apziņu ir badošanās labestības gunā, tā var būt ilgstoša (piemēram, 40 dienas), taču tik ilgi var gavēt tikai tie, ks attīstījuši sevī daudz labu rakstura īpašību un saprot, kas ir garīgā prakse. Pretējā gadījumā tā būs badošanās kaislību gunā.
Ekadaši ir ļoti sena tradīcija, kuras saknes meklējamas vēdās. Vēsturiski tā visvairāk saistās ar vēdisko tradīciju Indijā un Nepālā, taču mūsdienās ekadaši praktizē cilvēki daudzviet pasaulē. Ekadaši ir cieši saistīts ar mēness kalendāra ciklu, kam vēdiskajā pasaulē ir milzu nozīme.
Vēdās ir ieteikts gavēt noteiktās dienās Ekadaši. Katrā mēnesī ir divi ekadaši: viens mēneša tumšajā pusē, otrs – gaišajā. Tiem abiem ir vienāds garīgās attīstības spēks. Tā ir 11.diena pēc jauna vai pilna Mēness. gadā parasti pavisam ir 24 ekadaši dienas. Šajā dienā sakrājas netīra prāta enerģija, notiek daudz nelaimes gadījumu, saasinās strīdu , konfliktu iespējamība.
Vārds "ekadaši" no sanskrita ir tulkojas kā "vienpadsmitā", tas ir, tā ir vienpadsmitā un divdesmit sestā Mēness diena, saskaņā ar astroloģisko Mēness kalendāru. Vēdu tradīcija saka, ka Ekadaši dienas ir īpaši labvēlīgas garīgām praksēm. No zinātniskā viedokļa Ekadaši dienas ir visdabiskākās cilvēka ķermeņa, prāta un smalko ķermeņu attīrīšanai. Tiek uzskatīts, ka Ekadaši dienās ir visizdevīgāk nodarboties ar attīrīšanos un garīgajām praksēm.
Kāpēc iesaka gavēt Ekadaši dienās? Mēness spēcīgi ietekmē cilvēka fizisko un smalkos ķermeņus. Ekadaši dienās ieteicams novājināt fizisko ķermeni un pastiprināt garīgās altruistiskās aktivitātes. Fiziskajā plānā tas var izpausties kā patērētā ēdiena daudzuma samazināšana vai pilnīga atturēšanās no ēšanas. Šajās īpašajās dienās ir labi lūgt, skaitīt mantras.
Badošanās Ekadasši ir vairāk, nekā tikai atteikšanās no ēdiena. Šis ir laiks, lai ieskatītos dziļi sevī un atcerētos par attiecībām ar Dievišķo.
Svarīgi, lai gavēņa prakse Ekadaši dienās nepāraugtu periodiskās pašspīdzināšanas darbībās . Daži cilvēki viegli panes badošanos, un tieši viņiem ir ieteicama pilnīga atturēšanās no ēdiena. Citi, savukārt, nevar uzreiz izdarīt šādu lēcienu, viņiem ieteicams pakāpeniski samazināt pārtikas daudzumu, atturēties no gaļas, pākšaugiem, graudaugiem. Nekā neēšana nav paredzēta visiem, to labi panes tikai cilvēki ar spēcīgu konstitūciju. Tādēļ jāgavē atbilstoši sava ķermeņa iespējām. Līdzīgi kā sportā – necenties pārspēt citu rekordu, bet sacensties ar sevi. Šodien darīt nedaudz vairāk, nekā varējāt vakar.
Gavēnis Ekadašī dienā ir pats spēcīgākais instruments darbam ar karmu. Ieguvums no gavēņa Ekadašī dienā daudzreiz pārsniedz visu citu askēžu ieguvumu kopā.
Ekadaši dienā svarīgi veltīt sevi garīgām praksēm, lūgšanām, garīgām grāmatām vai lekcijām. Attcerēties, ka katrs esam Dvēsele, Mīloša Dieva daļa, kurai pieder brīnišķīgs materiāls instruments Visuma plānu īstenošanai – fiziskais ķermenis.
Parasti gavēni sāk no saullēkta kalendārā norādītajā Ekadaši dienā vai no saulrieta iepriekšējā dienā un beidz ar nākamās dienas saulrietu.
Arī tad, ja cilvēks neiet kādu konkrētu garīgo ceļu, bet vienkārši ir ieinteresēts savas veselības uzlabošanā, ekadaši kā prakse viņam nāks tikai par labu.
Galvenie Ekadaši principi:
Likums pirms pašiem Ekadaši likumiem – nē gaļai, zivīm, olām! Pirms uzskaitīt Ekadaši laikā atļauto un aizliegto, svarīgi saprast, ka gaļa, zivis un olas tiek izslēgti automātiski, un tas pat netiek apspriests. Tāpēc tieši gaļēdājiem šis var būt ļoti labs iesākums centieniem samazināt gaļas daudzumu savā ēdienkartē.
1. Neēst pākšaugus un graudaugus (līdz ar to maizi, makaronus un citus miltu izstrādājumus), sojas produktus, prosu, rīsus, kukurūzu un tās cieti, dālu, no graudaugiem iegūtas eļļas.
2. Atteikties no konkrētām garšvielām – sieramoliņa sēklām, sinepju sēklām (sinepēm), ķiplokiem.
3. Jo mazāk ēst, jo labāk, taču – uzmanīgi. Var ēst vienreiz, divreiz dienā, pielāgojot to savam darba ritmam un veselībai. Piemēram, pa dienu viena ēdniereize, vai arī tās ir divas vai trīs nelielas ēdienreizes.
4. Ūdens – ja ievēro vieglu Ekadaši – dzert, cik vēlies.
5. Ar laiku askēzi pakāpeniski var padziļināt – noņemt pa ēdienreizei nost, līdz ekadaši dienā vairs neēst nemaz.
- Uzturā drīkst lietot tikai bezgraudu pārtiku vienreiz dienā pēc pusdienas. Šī pārtika var sastāvēt no: sakņaugiem (izņemot bietes), augļiem, ūdens, piena produktiem, riekstiem, cukura, dārzeņiem.
- Tāpat nevajadzētu: gulēt pa dienu, skūties; ēst svešā mājā.
- Homeopātiskās zāles un medikamentus šajā dienā var lietot tikai tajā gadījumā, ja cilvēks ir slims.
Ļoti svarīgi ir saprast, ka gavēnis nav tikai atteikšanās no pārtikas vai dažiem produktiem. Ja šajā dienā darāt lietas, kas nav saskaņā ar ētikas normām, vai ļaujat vaļu dusmām, patiesībā gavēnis netiek ievērots, un jūs vienkārši neēdat. Vajag noskaņoties gavēnim, citādi nav jēgas sevi mocīt!
Saturna tranzīts Ūdensvīrā 2023-2025
Shatabhisha (no 19.03.2023.-05.04.2024.)- svarīga būs veselības aprūpes tēma, pats Saturns simbolizē dziedināšanu, veselības aprūpi, kalpošanu citiem. Svarīga kalpošanas forma- izmantojot jaunā laikmeta tehnoloģijas, lietotnes, programmatūras. Rahu pārvaldītā enerģija- tie var būt dažādi dziedniecības veidi, piemēram, Reiki. Joprojām smagi jāstrādā un jāizrāda iniciatīva, neatlaidība.
Saturns retrogrāds šajā periodā - 18.06.2023.- 03.11.2023. un 30.06.2024.-15.11.2024.
Ūdensvīrs (Kumbha)
Kas ir kolektīvais intelekts? Kolektīvais, grupas intelekta līmenis ir atkarīgs no tās dalībnieku spējas līdzpārdzīvot, grupas biedru spēja nodot savas sajūtas citiem. Augstākais grupas intelekta līmenis ir grupās, kuru sastāvā ir vairāk sieviešu – sievietēm līdzpārdzīvošanas spējas rādītājs sākotnēji ir augstāks kā vīriešiem. Taču vienotības līmenis ir atkarīgs no vīriešiem, lai arī uz to viņus mudina sievietes – sanāk, ka grupu veido vīrieši, kaut gan tai darboties liek sieviešu vēlmes. Padomājiet, kādā tieši kolektīvā kontekstā jūs iesiet iekļauti, kādas jaunas zināšanas iespējams apgūt un arī ar tām dalīties. Kad Saturns šķērso Ūdensvīru, nebūs izdevīgi bēgt no sabiedrības, kolektīviem. (Tas arī stāts par Ūdensvīra laikmetu, ap 2150 gadi, kurā būs svarīgi tikt iekļautam noteiktā kolektīvajā sistēmā). Padomājiet, vai jums ir kādi talanti, prasmes, kas noder citiem?
Kad sākas viena cilvēka ietekme un kad beidzas?
Pitru (Pitri) Pakshas -Senču godināšanas periods.
Jupitera tranzīts Zivīs 2022-2023
13. aprīlī Jupiters tranzitē (Guru gochar) Zivis, šis ir laiks, uz kuru likt lielākās cerības un gaidas pēdējo divu gadu laikā.
Perioda ilgums- 13.04.2022.- 21.04.2023.